School veilingen kunnen een paar andere doeleinden, de belangrijkste wordt geld in te zamelen voor de school of het is een algemeen fonds, voor een bepaalde afdeling of een bepaalde school evenement of expansie. Creëren van een thema voor de veiling met het krijgen van de Gemeenschap betrokken en geïnteresseerd helpen kan, en maak duidelijk aan leerlingen, ouders en de Gemeenschap wat de school is het inzamelen van geld voor.
Kunst
Gebruik een thema kunst als de veiling van de kunstafdeling profiteren zullen. Gebruik specifieke thema's zoals glaskunst, lente foto's of schilderijen. Omvatten een-of-a-kind kunst uit de studenten als sommige van de items die worden geveild. Elke klasse toewijzen een specifiek project kunnen ze doen dat om te helpen kopen extra kunst leveringen of anders profiteren het kunstprogramma zal worden geveild. Vragen van lokale kunstenaars te doneren van een origineel stuk naar de veiling ook.
Muziek
Als de veiling de band, orkest of een andere tak van de muziekafdeling profiteert als host voor een veiling met een muzikaal thema. Muziek gerelateerde slogans, zoals "Drummen up geld voor the Band" zou de boodschap uitgedragen. Hebben de band op de hand te spelen tijdens pauzes of als gasten aankomen en vertrekken. Alle items kunnen worden geveild, hoewel moet er een nadruk op muzikale items. Probeer bijvoorbeeld te bieden van gitaarlessen, of iets dergelijks, van lokale leraren die willen bijdragen aan uw veiling.
Sport
Sport thema's, kunnen vooral als ze voor een specifieke sport, belangstelling genereren uit de plaatselijke sportieve goede winkels of alumni van de school die actief zijn in de sportieve programma's waren. Bijvoorbeeld, zou een ster voetballer die voor een universiteit of een professionele team speelt bereid zijn te hebben diner met de hoogste bieder te verhogen geld voor nieuwe voetbal pads en helmen voor de nieuwe klasse van de middelbare school football spelers. Als de veiling vordert zal steun van het hele programma van atletische, bekendmaken door alle teams in een of andere vorm van dit feit. Vragen de kapitein van elk team om te helpen met de veiling in enkele manier, of op zijn minst schermafbeeldingen van elk team ergens achter het podium zodat deelnemers zien wie zij helpen.
Apparatuur
Veilingen die zal aankoop van nieuwe apparatuur voor de school, zoals computers, camera's voor de afdeling fotografie, boeken, een nieuw podiumkunsten theater of andere items moeten worden afgestemd op de specifieke items. Bijvoorbeeld, zou "A Picture is Worth 1000 woorden" de titel of slogan op een veiling die is gericht op de aankoop van de camera's voor de afdeling fotografie. Of, "A Moment voor eeuwig Frozen in Time" kunnen worden gebruikt voor apparatuur gaan richting de journalistiek of jaarboek klassen.
Activiteiten
Koppelen van de veiling met een andere activiteit voor een hogere opkomst, maar laat de cursisten weten dat de belangrijkste focus is de veiling die van de school profiteren zullen. Activiteit ideeën omvatten een carnaval-, diner- of korte uitvoering van de specifieke groepen die hulp nodig hebben.
Bepaalde activiteiten kunnen ook worden geveild zoals diner met de principaal, een honkbal spel met de honkbalcoach of paardrijden met de band directeur. Vragen faculteit leden om deel te nemen door het aanbieden van een speciale talent of passie zij omhoog voor bieden.
Manden
Hebben een mand veiling waar een klasse (of homeroom) is, krijgt een mandje te vullen met een bepaald thema. Elke student moet bijdragen tot de mand indien mogelijk. Bijvoorbeeld, bijvoorbeeld manden spelletjes, een film van de nacht, kuur, een nacht op de stad of wat die u maar kunt bedenken. Studenten kunnen brengen in een pedicure set, gezicht set, certificaten voor een lokale spa (geschonken door het bedrijf is het beste), bubbelbad, een badjas of vergelijkbare objecten voor de spa mand. De mand "film van de nacht" bijvoorbeeld popcorn, DVD's, snoezige dekens, populaire film theater snoep en misschien tickets naar de lokale bioscoop.