Thema ideeën voor School veilingen

School veilingen kunnen een paar andere doeleinden, de belangrijkste wordt geld in te zamelen voor de school of het is een algemeen fonds, voor een bepaalde afdeling of een bepaalde school evenement of expansie. Creëren van een thema voor de veiling met het krijgen van de Gemeenschap betrokken en geïnteresseerd helpen kan, en maak duidelijk aan leerlingen, ouders en de Gemeenschap wat de school is het inzamelen van geld voor.

Kunst

  • Gebruik een thema kunst als de veiling van de kunstafdeling profiteren zullen. Gebruik specifieke thema's zoals glaskunst, lente foto's of schilderijen. Omvatten een-of-a-kind kunst uit de studenten als sommige van de items die worden geveild. Elke klasse toewijzen een specifiek project kunnen ze doen dat om te helpen kopen extra kunst leveringen of anders profiteren het kunstprogramma zal worden geveild. Vragen van lokale kunstenaars te doneren van een origineel stuk naar de veiling ook.

Muziek

  • Als de veiling de band, orkest of een andere tak van de muziekafdeling profiteert als host voor een veiling met een muzikaal thema. Muziek gerelateerde slogans, zoals "Drummen up geld voor the Band" zou de boodschap uitgedragen. Hebben de band op de hand te spelen tijdens pauzes of als gasten aankomen en vertrekken. Alle items kunnen worden geveild, hoewel moet er een nadruk op muzikale items. Probeer bijvoorbeeld te bieden van gitaarlessen, of iets dergelijks, van lokale leraren die willen bijdragen aan uw veiling.

Sport

  • Sport thema's, kunnen vooral als ze voor een specifieke sport, belangstelling genereren uit de plaatselijke sportieve goede winkels of alumni van de school die actief zijn in de sportieve programma's waren. Bijvoorbeeld, zou een ster voetballer die voor een universiteit of een professionele team speelt bereid zijn te hebben diner met de hoogste bieder te verhogen geld voor nieuwe voetbal pads en helmen voor de nieuwe klasse van de middelbare school football spelers. Als de veiling vordert zal steun van het hele programma van atletische, bekendmaken door alle teams in een of andere vorm van dit feit. Vragen de kapitein van elk team om te helpen met de veiling in enkele manier, of op zijn minst schermafbeeldingen van elk team ergens achter het podium zodat deelnemers zien wie zij helpen.

Apparatuur

  • Veilingen die zal aankoop van nieuwe apparatuur voor de school, zoals computers, camera's voor de afdeling fotografie, boeken, een nieuw podiumkunsten theater of andere items moeten worden afgestemd op de specifieke items. Bijvoorbeeld, zou "A Picture is Worth 1000 woorden" de titel of slogan op een veiling die is gericht op de aankoop van de camera's voor de afdeling fotografie. Of, "A Moment voor eeuwig Frozen in Time" kunnen worden gebruikt voor apparatuur gaan richting de journalistiek of jaarboek klassen.

Activiteiten

  • Koppelen van de veiling met een andere activiteit voor een hogere opkomst, maar laat de cursisten weten dat de belangrijkste focus is de veiling die van de school profiteren zullen. Activiteit ideeën omvatten een carnaval-, diner- of korte uitvoering van de specifieke groepen die hulp nodig hebben.

    Bepaalde activiteiten kunnen ook worden geveild zoals diner met de principaal, een honkbal spel met de honkbalcoach of paardrijden met de band directeur. Vragen faculteit leden om deel te nemen door het aanbieden van een speciale talent of passie zij omhoog voor bieden.

Manden

  • Hebben een mand veiling waar een klasse (of homeroom) is, krijgt een mandje te vullen met een bepaald thema. Elke student moet bijdragen tot de mand indien mogelijk. Bijvoorbeeld, bijvoorbeeld manden spelletjes, een film van de nacht, kuur, een nacht op de stad of wat die u maar kunt bedenken. Studenten kunnen brengen in een pedicure set, gezicht set, certificaten voor een lokale spa (geschonken door het bedrijf is het beste), bubbelbad, een badjas of vergelijkbare objecten voor de spa mand. De mand "film van de nacht" bijvoorbeeld popcorn, DVD's, snoezige dekens, populaire film theater snoep en misschien tickets naar de lokale bioscoop.

Gerelateerde Artikelen

Lip Sync thema ideeën voor School

Themadagen zijn een populaire activiteit tijdens de thuiskomst week of geest week in scholen. Voor een lip-sync thema, vraag de cursisten te komen gekleed in kostuums met betrekking tot een Toon of nummer ze willen lip sync. Gebruik van verschillende
Lente thema ideeën voor Preschool

Spring markeert van nieuw leven, brengt weer veranderen en bevat speciale vakantie. Preschool leraren kunnen deze thema's in de klas gebruiken voor lesplannen en kunstnijverheid-en projecten. Versier een klaslokaal bulletinboard met een lente thema,
Thema ideeën voor korte verhalen

Er zijn veel elementen die gaan in het maken van een kort verhaal. Er zijn perceel, instelling, personages, actie, dialoog en oogpunt of stem. Een element dat nooit mag worden vergeten, is echter het thema. Het thema is de boodschap binnen het verhaa
Thema ideeën voor Pep rally 's

Pep rally's zijn een uitstekende manier om studenten fired up over een grote aankomende sport spel, of gewoon om te inspireren school geest in het algemeen. Kiezen van een thema voor uw pep-rally kunnen een heleboel plezier, aangezien het opent persp
Ondeugende & mooi thema ideeën voor een bruids douche

Bij het plannen van een bruids douche, is het eerste ding om te overwegen de persoonlijkheid van de bruid. Als ze een uitgaande en open persoonlijkheid heeft dan een Naughty en Nice bruids douche kan passen bij haar prima. Als je echt wilt verrassen
Thema ideeën voor een retraite Sisterhood

Een sisterhood retraite is een prachtige kans voor vrouwen om weg te komen samen voor religieuze en spirituele tijd met elkaar. Sommige retraites misschien zelfs gericht zijn op meer seculiere ideeën voor meditatie en ontspanning. Een thema maken zod
Thema ideeën voor handel Toon cabines

Ongeacht de industrie die u in bent, zijn er altijd creatieve manieren om uw producten aan de wereld weer te geven. Neem, bijvoorbeeld, de GovSec/U.S. wet handel Expo, een beurs waar leveranciers uit verschillende sectoren (d.w.z. technologie, wapens
Thema ideeën voor bedrijfsevenementen

Werken binnen de structuur en de cultuur van een bedrijf kan worden saai, eentonig en zelfs gevreesde. Iedereen houdt van een partij, hoewel, kan en een thema corporate partij gewoon het ding om te ontruimen weg de monotonie van de werkplek, geven me
Voorbeeld nieuwsbrief ideeën voor School

Er zijn verschillende soorten nieuwsbrieven, maar voor school, het gangbare type is de maandelijkse nieuwsbrief. Het verzamelt nieuws en informatie over evenementen, studenten, docenten en zelfs over de Gemeenschap. Er zijn functie artikelen, club de
Thema ideeën voor naschoolse opvang

Naschoolse bemiddelaars staan voor de uitdaging om kinderen na een lange dag van school bezig te houden. Studenten misschien wel moe, kunnen bemiddelaars fundamentele thema's dat studenten waarschijnlijk zijn te vinden interessante maken. Daarnaast,
Kortfilm ideeën voor School

Kortfilm ideeën voor School

Filmpjes zijn filmische verhalen met een looptijd van minder dan 45 minuten. Kortfilm ideeën kunnen afkomstig zijn uit een verscheidenheid van verkooppunten: actuele gebeurtenissen, persoonlijke verhalen, geschiedenis en andere films zijn toegankelij
Reclame ideeën voor School

Reclame ideeën voor School

Of uw doel is het vergroten van inschrijving of van uw gemeenschap aandacht voor schoolactiviteiten fondsenwerving, hebben de meeste scholen op een bepaald punt te komen met ideeën voor toekomstige studenten trekken of werven fondsen voor buitenschoo
Thema ideeën voor boekenclubs

Thema ideeën voor boekenclubs

Een boekenclub is een geweldige kans om te praten over een aantal van uw favoriete titels alsmede over het krijgen van ideeën voor nieuwe boeken toe te voegen aan uw persoonlijke collectie. Afhankelijk van de grootte van uw club en unieke demographic
Party thema ideeën voor mannen

Een feest voor mannen verfraaien door een thema toe te voegen aan de viering. Veel mannelijke party thema niet het uitsluiten van vrouwen, waardoor ze mogelijk zelfs met een co-ed guest list. Het thema helpt begeleiden van het proces van planning, om