De beste artikelen van de stille veiling

Winston Churchill zei ooit, "u maken een leven door wat je krijgt. U doet een leven door wat je geeft." Bij het naderen van fondsenwerving focus op het bereiken van een grote groep mensen. Creatief aanbod zal aantrekken van de aanwezigheid en het meeste geld voor uw non-profitorganisatie. Originaliteit zal toelaten uw groep om fondsen te werven terwijl de kosten onder controle. Hogere winsten zijn de beloning, als je bedenkt creatieve ideeën waarbij sponsors, Routeplanners en begunstigden. Met inbegrip van iedereen vermenigvuldigt het netwerk en moedigt aanwezigheid en deelname.

Brainstormen

  • Hebben een commissievergadering te bepalen van je doelgroep. Actief brainstormen. Begin door te vragen iedereen in de kamer tot lijst kooplieden, diensten, organisaties of clubs waarbij zij betrokken zijn. Het basisnetwerk opgericht met deze oefening zal het genereren van een uitbarsting van ideeën. Deze inspirerende sessie zal gateway talrijke suggesties voor donateurs, sponsors, ambachten, reizen, club blijft, vrijwilligers, de klasse projecten en de koopman deelname.

Traditionele Items

  • Traditionele stukken die nieuw en in onbeschadigde toestand zijn goede nietjes voor elke categorie van de tabel. Aantal verschillende toevoegen Retail donaties zoals sieraden, speelgoed of apparaten aan uw selecties. Donaties van dienstverleners bieden een service die vele bieders al zoals club lidmaatschappen, hotelovernachtingen of vakanties gebruiken. Restaurant donaties met inbegrip van lekker eten, partijen, cadeaubonnen, koffiewinkel of bakkerij items kunnen stand alleen donaties of gecombineerd met andere objecten. Amusement en recreatie biedt gezinnen goedkope uitjes en eventueel sport, concert, evenement of theater tickets--samen met golfbaan, pretparken en museum toelating.

Creatieve veilingobjecten

  • Creatieve artikelen kunnen echt boost veiling winsten. Vooral als de fundraiser voor een groep van de familie georiënteerde zoals een school of kerk. Kind of familie items kunnen een economie gedreven hit. Kinderopvang, zijn partijen, verjaardag partij entertainers, ambachtelijke creatie centra en lokale attracties grote donaties. Praat met bedrijven over achtertuin partijen of catered familiediners catering. Donaties voor het huis werken ook goed want het is een last die meeste bieders al begroting--deze werf, zwembad schoonmaken, landschapsarchitectuur, schilderen en klusjesman diensten kunnen omvatten. Vakantie en reizen-donaties kunnen zo simpel zijn als uw vrijwilliger vragen als ze een tweede huis hebben of timeshare in een resort of de naburige stad.

Specialiteit veilingobjecten

  • Zodra uw Commissie op een broodje is, overweeg bereiken voor de sterren. Specialiteit items kunnen worden aangepast als u wilt opnemen van het thema van het evenement. Objecten te koop aan de hoogste bieder amusant kan de winst aanzienlijk opvoeren. Veiling deskundigen willen verwijzen naar deze items als buzz biedingen. Celebrity items hoeft te worden "stuff" gesigneerd door beroemde sterren. De functie van een beroemdheid kunnen een uitje met een populaire leraar of een memorabele lunch datum met de burgemeester. Het uitje te begeleiden van een donatie van het voedsel of dienst het creëren van een dubbele buzz, de donor te belonen met de publiciteit van de grote datum coördineren. Een netwerk van lokale kabel fungeert als host, "Worden the Guest Reporter" waardoor de winnende bieder voor het uitzenden van de dekking van een lokaal evenement op de lucht. Verkopen een valet sleutel voor een uur rijden in een auto van demolition derby. Het beste deel van specialiteit veilingobjecten is dat ze worden alleen beperkt door uw verbeelding.

Gerelateerde Artikelen

De ideeën van de mand van de stille veiling van Kerstmis

Het is leuk om een bod op een mand vol goodies op een stille veiling. De veiling, die kan bestaan uit een verscheidenheid van gevulde manden, kan deel uitmaken van een succesvolle kerst fundraiser. Bij de voorbereiding te vullen van de manden voor de
De beste artikelen van de wederverkoop

Veel mensen verdienen extra inkomen of een primaire inkomen door kopen en verkopen van objecten. De locaties zijn divers voor het vinden van kopers en verkopers, met het algemene doel van laag kopen en hoog te verkopen. Er bestaat geen "beste" w
Hoe te te leiden een stille veiling

Bij het uitvoeren van een stille veiling, is organisatie sleutel. Beginnen te plannen ten minste een paar van maanden--bij voorkeur drie maanden--tevoren donaties werven en effectief de markt van de gebeurtenis. Houden van de donaties en alle onderst
Hoe schrijf je een brief waarin verzocht voor stille veiling donaties

Bedrijven krijgen vaak verzoeken om charitatieve donaties, en veel bedrijven hebben kleine budgetten voor dergelijke donaties afkomstig zijn. Als u een stille veiling host, moet u een dwingende reden voor waarom uw organisatie het bedrijf tijd, inspa
Leuke geschenken voor een stille veiling op een familie reünie

Familiebijeenkomsten zijn een kans voor familie samen te komen en met elkaar inhalen. Ze bevatten vaak spelletjes, barbecue of zelfs talent shows. Gezinnen kunnen wensen voor het hosten van een stille veiling tijdens de reünie geld in te zamelen voor
Hoe gemakkelijk om giften voor een stille veiling Fundraiser

Een van de belangrijkste factoren bij het bepalen van het succes van een stille veiling is dat een groot aantal items beschikbaar of een paar high-end items die veel biedingen trekken, volgens Joe Garecht, auteur van "The Silent Auction Handbook.&quo
Gift ideeën voor stille veiling

Het uitvoeren van een stille veiling is een populaire manier fondsen te werven voor uw organisatie. De belangrijkste uitdagingen voor een stille veiling de neiging om de verwerving van gedoneerde prijzen en diensten die kunnen worden geveild. Kennen
Veiling bieden Tips op een stille veiling

Spannende goodies kan worden gevonden op stille veiling fondsenwervers, van beroemdheid gesigneerd verzamelobjecten tot een mand van de gift boordevol "avond-voor-twee" behandelt of een fles fijne wijn. Dus hoe slaagt u erin om weg te lopen uw v
Verschillen tussen een loterij en een stille veiling

Silent Veilingen en loterijen zijn populaire manieren om geld inzamelen voor scholen, kerken en maatschappelijke groepen. Terwijl beide voordeel aan het organiseren van hen groepen biedt, heeft elk zijn eigen facetten rekening te houden.TijdsbestekSi
Hoe maak je een stille veiling bieden van formulier

In een traditionele veiling, een veilingmeester kondigt van elke partij en beheert het bieden voor de menigte. In een stille veiling, echter bieders bezoeken elk item beurtelings en noteer hun bod. Een kaart bieden begeleidt elk item. U kunt deze in
Ideeën van de mand van de gift voor een stille veiling

Silent Veilingen zijn een manier voor organisaties geld dan raffles en kaartverkoop. Manden van de gift zijn gebruikt in silent veilingen omdat ze op veel verschillende manieren kunnen worden ontworpen. U kunt de mand van de gift met verschillende kl
De beste tijd om het einde van een EBay-veiling

Hoe meer mensen die mogen bieden op uw eBay veiling, hoe meer geld je verdient. Een ideale tijd om het einde van een veiling is wanneer de meeste potentiële kopers naar eBay bent ingelogd. Als uw Verkoopartikel een beroep op elke eBay-lid in de Veren
Hoe maak je een stille veiling

Als u liever niet het vaststellen van een prijs voor uw producten maar uitzoeken van het hoogste bedrag kopers voor hen betalen zullen, bent je een veilingmeester kern. Maar als je ook een hands-off benadering van veilingen, vindt u veel sites die uw
De Etiquette voor een uitnodiging voor een stille veiling

Een stille veiling is een geweldige manier geld in te zamelen voor uw organisatie of liefdadigheid terwijl het verzamelen van aanhangers en bewustmaking op hetzelfde moment. Aangezien silent veilingen in het algemeen met een ander evenement samenvall