Winston Churchill zei ooit, "u maken een leven door wat je krijgt. U doet een leven door wat je geeft." Bij het naderen van fondsenwerving focus op het bereiken van een grote groep mensen. Creatief aanbod zal aantrekken van de aanwezigheid en het meeste geld voor uw non-profitorganisatie. Originaliteit zal toelaten uw groep om fondsen te werven terwijl de kosten onder controle. Hogere winsten zijn de beloning, als je bedenkt creatieve ideeën waarbij sponsors, Routeplanners en begunstigden. Met inbegrip van iedereen vermenigvuldigt het netwerk en moedigt aanwezigheid en deelname.
Brainstormen
Hebben een commissievergadering te bepalen van je doelgroep. Actief brainstormen. Begin door te vragen iedereen in de kamer tot lijst kooplieden, diensten, organisaties of clubs waarbij zij betrokken zijn. Het basisnetwerk opgericht met deze oefening zal het genereren van een uitbarsting van ideeën. Deze inspirerende sessie zal gateway talrijke suggesties voor donateurs, sponsors, ambachten, reizen, club blijft, vrijwilligers, de klasse projecten en de koopman deelname.
Traditionele Items
Traditionele stukken die nieuw en in onbeschadigde toestand zijn goede nietjes voor elke categorie van de tabel. Aantal verschillende toevoegen Retail donaties zoals sieraden, speelgoed of apparaten aan uw selecties. Donaties van dienstverleners bieden een service die vele bieders al zoals club lidmaatschappen, hotelovernachtingen of vakanties gebruiken. Restaurant donaties met inbegrip van lekker eten, partijen, cadeaubonnen, koffiewinkel of bakkerij items kunnen stand alleen donaties of gecombineerd met andere objecten. Amusement en recreatie biedt gezinnen goedkope uitjes en eventueel sport, concert, evenement of theater tickets--samen met golfbaan, pretparken en museum toelating.
Creatieve veilingobjecten
Creatieve artikelen kunnen echt boost veiling winsten. Vooral als de fundraiser voor een groep van de familie georiënteerde zoals een school of kerk. Kind of familie items kunnen een economie gedreven hit. Kinderopvang, zijn partijen, verjaardag partij entertainers, ambachtelijke creatie centra en lokale attracties grote donaties. Praat met bedrijven over achtertuin partijen of catered familiediners catering. Donaties voor het huis werken ook goed want het is een last die meeste bieders al begroting--deze werf, zwembad schoonmaken, landschapsarchitectuur, schilderen en klusjesman diensten kunnen omvatten. Vakantie en reizen-donaties kunnen zo simpel zijn als uw vrijwilliger vragen als ze een tweede huis hebben of timeshare in een resort of de naburige stad.
Specialiteit veilingobjecten
Zodra uw Commissie op een broodje is, overweeg bereiken voor de sterren. Specialiteit items kunnen worden aangepast als u wilt opnemen van het thema van het evenement. Objecten te koop aan de hoogste bieder amusant kan de winst aanzienlijk opvoeren. Veiling deskundigen willen verwijzen naar deze items als buzz biedingen. Celebrity items hoeft te worden "stuff" gesigneerd door beroemde sterren. De functie van een beroemdheid kunnen een uitje met een populaire leraar of een memorabele lunch datum met de burgemeester. Het uitje te begeleiden van een donatie van het voedsel of dienst het creëren van een dubbele buzz, de donor te belonen met de publiciteit van de grote datum coördineren. Een netwerk van lokale kabel fungeert als host, "Worden the Guest Reporter" waardoor de winnende bieder voor het uitzenden van de dekking van een lokaal evenement op de lucht. Verkopen een valet sleutel voor een uur rijden in een auto van demolition derby. Het beste deel van specialiteit veilingobjecten is dat ze worden alleen beperkt door uw verbeelding.